فروش عمده صندل زنانه

در لیست خرید فروشگاه ها، در لیست فروش عمده بنکداران و همچنین در لیست خرید مغازه دارن و مشتریان محال ممکن است که فروش عمده صندل زنانه وجود نداشته باشد.

صندل های زنانه و کفش روفرشی دخترانه به علت سبک بودن، راحتی، منعطف بودن، ارزان بودن و تنوع بالا از نظر جنس، مدل، رنگ و…همیشه در استایل خانم ها در تمام طول سال کاربرد دارد چون هم در محیط منزل، هم بیرون از خانه، در مجالس و مهمانی ها مورد استفاده خانم ها است.

البته در فصل تابستان مشتریان کفش عمده اینترنتی صندل زنانه به علت خنک بودن و قابل ست کردن با انواع لباس ها بیشتر بوده وطرفداران زیادی دارد.

فروش عمده صندل زنانه در تهران

بنکداران تهران مثل همیشه پرچم دار جدیدترین مدل های زنانه هستند، با ما در کانال تلگرام عمده فروشی صندل زنانه و کانال تلگرام کفش عمده پاخور برای فروش عمده صندل زنانه شیک و کفش ارزان در تهران همراه باشید.

فروش عمده صندل زنانه در تهران

تولیدی صندل زنانه ارزان

به علت فروش عمده صندل زنانه و همچنین تولید انبوه آن در مدل های متفاوت ، در گروه تولیدی کفش پاخور قیمت ها بسیار مناسب و ارزان می باشد.

نرخ کفش صندل زنانه بیشتر به قیمت و کیفیت زیره های به کار رفته در تولید آنها بستگی دارد و صندل هایی که از یک نوع جنس زیره برخوردار هستند قیمت های مشابه به هم دارند.

تولیدی دمپایی صندل زنانه

از دیرباز دمپایی کفش پیاده روی زنانه پاما  فقط در منزل و مجالس استفاده می شد، اما در سال گذشته و امسال این مدل از صندل زنانه ترند شده و مورد استقبال بسیاری از خانم های اهل مد برای بیرون از منزل و پیاده روی قرار گرفته است و به همین علت تولید آن رشد بسیار چشم گیری به علت تقاضای زیاد داشته است.

تولیدی صندل زنانه مجلسی

صندل زنانه مجلسی تولید همیشگی و پرفروش و پرطرفدار است و این مدل از صندل بسیار جذاب و تولید آن ظریف و تخصیصی می باشد.
زیرا علاوه بر کیفیت بالای آن باید دقت زیادی در ظریف کاری رویه آن شود، که عموماً به دست خانم های هنرمند ایرانی انجام می شود.

تولیدی صندل زنانه مجلسی

پخش عمده صندل زنانه

تنوع مدل در صندل زنانه بسیار بالاست، همین امر باعث جذابیت در تولید و فروش عمده آن شده است.
ما در گروه کفش پاخور افتخار ارائه انواع مدل ها برای عرضه به فروشگاه ها و مغازه داران در سراسر کشور را داریم.

صندل زنانه بافتنی و کنفی

این مدل از صندل با همکاری گروه از بانوان هنرمند کشورمان تولید میشود، که علاوه بر زیبایی و خاص بودن، قیمت بسیار مناسبی نیز دارد.

در تهیه رویه این مدل از صندل های زنانه از انواع نخ ها و بافت ها مانند: مکرومه بافی، تریکو بافی، حصیر بافی و…استفاده می شود.

مدل های کنفی از جمله مدل هایی هستند که همیشه تازگی و شیک بودن خود را حفظ کرده و حس تابستانی بودن را برای مشتری القا می کنند.
این مدل ها در سال های اخیر بسیار مد شده است و به همین علت تولید و فروش عمده آن در سالهای گذشته بسیار افزایش یافته است.

صندل زنانه بافتنی و کنفی

صندل زنانه رومی و انگشتی

جذاب و پرطرفدار! مدل های رومی و انگشتی همیشه انتخاب زنان و دختران جوان می باشد، که علاوه بر زیبایی موجب خاص بودن استایل بانوان سخت پسند می شود.

کفش صندل زنانه از نوع اسپرت در بین آقایان بیشترین محبوبیت را دارد اما در بین خانم ها صندل های لاانگشتی و یا پاشنه دار پر طرفدارتر است.

صندل زنانه پاشنه دار

پاشنه دارها در هر مدلی مورد توجه خانم ها هستند و صندل های پاشنه دار هم در منزل و هم درمحیط بیرون و مجالس مورد استفاده قرار می گیرند، که در انواع مدل پاشنه ها تولید می شوند و بیشترین تنوع مدل را دارا می باشند.

صندل ورزشی زنانه

صندل های ورزشی زنانه که برای پیاده روی و کوهنوردی استفاده می شوند و انتخاب همیشگی بانوان ورزشکار و خانم هایی که طرفدار راحتی زیاد هستند.
این مدل ها اکثرا به گونه ایی طراحی و تولید میشوند که دارای ضامن و سگک هایی هستند که قابل تنظیم است و به همین جهت راحتی خاصی را به پا انتقال میدهند و فروش ویژه ایی در فروشگاه های لوازم اسپرت و ورزشی دارد.

صندل ورزشی زنانه

صندل زنانه کف طبی

خانم هایی که از مشکلات کمردرد رنج می برند طرفدار صندل کف طبی زنانه هستند زیرا علاوه بر راحتی ، از درد ها جلوگیری و به درمان نیز کمک می کند.
همچنین خانم های شاغل که در محیط کار به مدت طولانی سرپا هستند به خصوص در فصل تابستان، استفاده از صندل کف طبی برایشان از ضروریات است.

پخش عمده صندل زنانه خارجی

صندل زنانه طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد، همین امر باعث تولید آن در کشور هایی مانند چین، ترکیه ،ایتالیا و…شده است، که علاوه بر مصرف داخلی برای کشورشان بخش عمده از تولیدات خود را به سایر کشور ها صادر می کنند.

ایران از جمله تولید کنندگان مطرح در زمینه کفش و صندل می باشد ، ولیکن همیشه اجناس خارجی مورد علاقه ما ایرانیان بوده و است.
به همین علت صندل های زنانه خارجی سهمی از بازار عمده فروشی صندل ایران را دارا هستند.

پخش عمده صندل زنانه خارجی
2

  1. کفش صندل در پا بسیار زیباست و میتوانید در همه جا مخصوصا تابستان استفاده داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما