فروش عمده انواع کفش کالج مردانه

فروش عمده انواع کفش کالج مردانه و کفش روفرشی دخترانه تنها موضوع این مقاله نیست،زیراقبل ازاینکه درخصوص انواع کفش کالج صحبت کنیم شایدابتدا این سوال برایتان به وجودبیاید که اصلا کفش کالج چه نوع کفشی است یا اینکه چه خصوصیاتی باید داشته باشدو معناومفهوم آن چیست؟یا ازهمه مهم ترچه مزایاوخصوصیاتی دارد؟
متاسفانه خیلی ازخرده فروش ها درخیلی ازصنف ها اطلاعات کافی ازاجناس که میفروشند ندارندواگرمشتری اطلاعات بیشتری بخواهدوخواستارتوضیح بیشتری بابت تفاوت آن با بقیه محصولات واجناس مشابه آن باشد، فروشنده جوابی برای آن نداشته یاپاسخ رضایت بخشی نمی دهد.
فروش عمده کفش کالج مردانهفروش عمده کفش کالج مردانه
دانستن اطلاعات کافی درخصوص کفش های کالج هم برای تک فروشی ها وهم برای هرعمده فروشی که قصددارد فروش عمده انواع کفش کالج مردانه را انجام دهدلازم وضروری است.
چراکه یک فروشنده تا آگاهی واطلاعات کافی ازمحصول خودنداشته باشدنمیتواندبامشتری صحبت کندودرواقع مهم ترین ابزاربرای فروشندگی راندارد.
اما مطمئنا شماهم باماهم عقیده هستید، زمانی مشتری بااطمینان وخیال راحت ترازماخریدخواهد کرد که با فروشنده ای ماهروآگاه به محصولاتش مواجه شودوبه معنای امروزی فروشنده ای حرفه ای باشد.
چه بسا دانستن یک سری اطلاعات درخصوص مدل های کفش پیاده روی زنانه پاما که شما فروشنده آن هستید اعتمادبه نفس خاصی را ایجاد کرده که باعث شودباانرژی بیشتری بامشتری همراه شوید.
دراین مقاله ما تلاش داریم تا اطلاعاتی رادرخصوص کفش کالج مردانه وانواع ومشخصات آن دراختیارشماقراردهیم وامیدواریم برای شما مفیدواقع شود.

کفش کالج چیست؟

کفش کالج کفشی است که درواقع پاشنه نداشته یا پاشنه آن بسیارکوتاه است یا بهتراست بگوییم پاشنه آن اززیره کفش جدا نیست.هرچند باتغییرات سریع وتندی که دراین مدل درحال وقوع بوده وهست به تازگی با مدل های پاشنه دارآن هم برخوردکرده اید.
شایدبرایتان جالب باشدکه این مدل کفش درجهان بنام Loaferمعروف است وبه سبکی ازکفش که توسط بومیان آمریکایی ساخته می شده است گفته می شده است، که با مدلهای امروزی لوفرها خیلی متفاوت است.
کفش کالج چیست؟فروش عمده کفش کالج مردانه

تاریخچه ای کوتاه ازکالج

نام کالج درایران برای این مدل از کفش بی ربط با تاریخچه آن نیست چراکه اولین بارتوسط یک کفاش دست دوزنروژی جهت تشویق دانش آموزان یک مدرسه بنام اورلند دوخته شد.
سپس در دهه های مختلف مدلهای متنوعی ازآن تولید شد تااینکه دراوایل قرن بیست ویکم درمدارس آمریکارونق پیداکردوبه اصطلاح مد شد.

برخی مزایای کفش های کالج مردانه

جوان پسندبودن

مدل خاص کفش کالج باعث گردیده جوانان ونوجوانان استقبال زیادی ازآن داشته باشندوپوشیدن آن حس خوبی به آن بدهد.
همین امرسبب گردیده که اکثرایک جفت کالج راهمیشه برای خودداشته باشند،خصوصا جوان هایی که علاقه ای به خاص بودن داشته و می خواهند تیپ های متفاوتی نسبت به بقیه داشته باشند.
فروش عمده کفش کالج مردانهفروش عمده کفش کالج مردانه

قابل استفاده درفصول مختلف

یکی دیگرازمزایای این محصول امکان استفاده آن حداقل ازفصل بهارتاپاییزاست خصوصا درمناطق کم بارش ودارای آب وهوای خشک ، هرچند که حتی در مناطق شمالی کشورهم ازین مدل بسیاراستقبال شده است.
فروش عمده کفش کالج مردانهفروش عمده کفش کالج مردانه

قیمت ارزان

بدلیل استفاده کمترمواد اولیه مانند چرم وزیره سبک این مدل کفش قالبا با بهای تمام شده کمتری تولید وروانه بازارمی شود پس باید قیمت فروش کمتری نسبت به سایرمدل ها ازآن انتظارداشت.
البته همانطورکه می دانید قیمت آن باتوجه به برند،جنس رویه وخصوصا زیره آن ممکن است متفاوت باشد.
فروش عمده کفش کالج مردانهفروش عمده کفش کالج مردانه

راحت وسبک

منظورازراحت وسبک بودن کفش کالج این است که بدلیل نداشتن پاشنه بزرگ ونیزنازک بودن زیره ، این مدل کفش سبک بوده وهمچنین بعلت کوتاه بودن وفرم خاص این مدل از کفش ها به راحتی ازپادرآمده وبه راحتی پا درآن جا میگیردوسختی پوشیدن کفش های بندی وسایرمدل هاراندارد.
فروش عمده کفش کالج مردانهفروش عمده کفش کالج مردانه

قابلیت ست کردن بااکثرتیپ ها

یکی ازمهمترین مزایای کفش های کالج اسپرت بودن آن وقابلیت ست کردن با هرتیپ اسپرت وجوان پسندی است که این ویژگی باعث گردیده تا یکی ازپرفروش ترین کفش های مردانه باشد.
شاید بعضی ها باما مخالف باشندوعقیده داشته باشندکه باتیپ رسمی هم قابل استفاده است اما بایستی به این دوستان خاطرنشان کردکه تیپ کلاسیک با تیپ رسمی تفاوت های زیادی دارد.
فروش عمده کفش کالج مردانهفروش عمده کفش کالج مردانه

تنوع زیاد مدل ها

باتوجه به تحول کفش های کالج درطول چنددهه گذشته دراروپا وآمریکا وهمچنین درچندسال اخیردرایران شاهد تولید مدلهای زیادی ازآن هستیم که به عنوان مثال به شرح انواع معروف آن می پردازیم.

انواع کفش کالج مردانه

کالج گل دار

دراین مدل کالج گل ویا بافت های متنوعی بروی کفش کارگذاشته می شود و اولین مدلی از کالج است که دراروپا وآمریکا مدگردیدو به آن Penny loafers گفته می شود.چراکه اولین مدلهای این نوع کالج دارای نواربراق طلایی دروسط گل کفش بوده ونگاه اطرافیان رابه خود جلب می کرده است.
وحتی درمدل هایی ازآن این ورق طلایی دقیقا شبیه یک پنی بوده است.
فروش عمده کفش کالج مردانهفروش عمده کفش کالج مردانه

کفش کالج پاشنه دار

همانطورکه گفته شد قالبا کالج را کفش بدون پاشنه می دانند اما گویا اولین بارجهت تولید کالج زنانه به آن پاشنه اضافه گردید وسپس مدل های مردانه آن هم رونق گرفت که به نام Apron loafers شناخته شده اند.
فروش عمده کفش کالج مردانهفروش عمده کفش کالج مردانه

کفش کالج سگک دار

این نوع ازکالج ها همانطور که ازنام آن پیداست دارای سگک بوده که اغلب جنس آنها فلزی می باشد ویا درواقع ترکیبی ازسگک با بافت که تنوع زیادی دارند.
این مدل کالج را اولین بارطراح ایتالیایی بنام Aldo Gucci طراحی کردوامروزه دردنیا به نام Gucci loafers معروف است ودرکالج های زنانه بسیارمحبوب تر شده است.
فروش عمده کفش کالج مردانهفروش عمده کفش کالج مردانه

کفش کالج منگوله دار

نوع دیگری ازکفش کالج که خوشبختانه به تازگی طرفداران زیادی خصوصا دربین خانم هاهم پیداکرده است، نوع منگوله دارآن هست که دراینجا چند مدل ازآن قابل مشاهده می باشد که زیبایی خاصی به کفش داده وشکل های متنوعی دارد.
شایدبرای شما جالب باشداولین باراین مدل توسط کارخانه کفش آلدن شوز-Alden Shoes تولید وسپس توسط براردان بروکس- Brooks Brothers مشهورگردید.ولیکن دردنیااین مدل بنام Tassel or Kiltie Loafers معروف است.
فروش عمده کفش کالج مردانهفروش عمده کفش کالج مردانه

کفش کالج زیره لقمه ای یا زیره مخفی

به این مدل از کفش کالج درایران اصطلاحا ممکن است کفش فانتوف هم گفته شود چراکه قسمتی ازجنس رویه ی کفش بخشهایی اززیره آن را در برمی گیرد.همانطورکه در عکس می بینید شکل خاص وشیکی را به کفش می دهد.
ازدیگرویژگی این نوع کالج برخلاف تصورخیلی ها عمرطولانی زیره کفش به علت قابلیت انعطاف پذیری بیشترآن نسبت به سایرزیره های کفش می باشد چراکه براثرپیاده روی زیاد زیره ترک برنمی دارد.
بدنیست بدانید این مدل کالج درخارج ازایران بنام Moc loafers معروف است.
فروش عمده کفش کالج مردانهفروش عمده کفش کالج مردانه

غیرازموارد انواع کالج ها که دربالابه آن اشاره شد می توان مدلهای ساده،پاپیونی وغیره هم اشاره کردامابزرگترین وشناخته شده ترین دسته بندی کالج ها به این ترتیبی است که به آنها اشاره شدودرمطالب بعدی به انواع دیگری ازکالج ها هم خواهیم پرداخت.
برای خریدو فروش عمده انواع کفش کالج مردانه می توانیدبا ما درتماس باشید.کفش سازها

12

  • سلام، وقت شما بخير؛
   لطفاً براي دريافت پاسخ سوالات خود، از طريق پر کردن فرم “آغاز همکاري”، در ابتداي همين صفحه، در انتظار دريافت پاسخ از سمت کارشناسان ما باشيد. مشاورين ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
   با سپاس از شم

 1. سلام وقتتون بخیر، چطور میتونم یه کفش کالج سفیدخرید کنم، سایز43، 2ماه هرکاری میکنم برام رزرو نشده، لطفا راهنمای، کمکم کنید ک پیرشدم??

  • سلام، وقت شما بخير؛
   لطفاً براي دريافت پاسخ سوالات خود، از طريق پر کردن فرم “آغاز همکاري”، در ابتداي همين صفحه، در انتظار دريافت پاسخ از سمت کارشناسان ما باشيد. مشاورين ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
   با سپاس از شما

 2. سلام کفش کالج زیر لقمه سایز ۴۲ رنگ سفید و رنگ عسلی و کفش سگک دار سایز ۴۲ رنگ سفید و رنگ عسلی میخوام، میتونین تهیه کنید؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما