خانه / کفش لژ مخفی / فروش عمده کفش لژ مخفی

فروش عمده کفش لژ مخفی

کفش زنانه اسپرت لژدار، لژ یک نام برای یک پاشنه کفش و کفش پاشنه دار است که در آن کفش به طور مداوم به پاشنه متصل است، طراحی این پاشنه یونان باستان آغاز می شود، کفش های ساق پا برای زنان نسبت به مردان شایع تر است و اغلب عرض پاشنه پا در پاشنه و در نقطه اواسط پایین تر است. کفش لیگ در سال های ۱۹۳۰ توسط Salvatore Ferragamo محبوب شد.

چکمه های شلوار مردانه نیز در دهه ۱۹۷۰ محبوب شد و دوباره در دهه ۲۰۱۰ دوباره محبوب شد. در پاشنه مخفی از کف سراسری استفاده شده است و ظاهر آن کاملا مشابه کفش های معمولی است ولی ۸ سانتی متر قد شما را افزایش می دهد، استفاده از تکنولوژی پیشرفته در این کفش باعث شده با پوشیدن آن کاملا احساس راحتی کرده و از افزایش قد خود لذت ببرید.
در قرارهای خود با کفش لژ مخفی حاضر شوید ۸ سانتیمتر قد شما بطور طبیعی بلندتر دیده می شود بدون این که کسی متوجه شود شما کفش پاشنه دار پوشیده اید، اما سوال اینجاست که تفاوت کفش پاشنه زن با کفش پاشنه بلند چیست؟
کفش پاشنه بلند زنان به طور عمده از کرست ها و پاشنه های غیر استاندارد ساخته شده است و راه رفتن واقعا سخت است و بر پشت و زانو تأثیر می گذارد و در دراز مدت باعث درد پشت و درد پشتی می شود با این حال، کفش های ما ورزشی و نیمه ورزشی است و پوشش از پلی اورتان فوم با درصد تزریق مناسب و یک استاندارد اروپایی برای پاشنه با پوشش نرم و راحت است.
با پوشیدن کفش های ما، شما واقعا کفش پاشنه را احساس نمی کنید، اما در عین حال، آن را به ارتفاع ۸ سانتی متر اضافه می کند که با استفاده از این کفش، شما به راحتی می توانید مسیرهای پیاده روی را راه رفتن، اما حتی می توانید با خیال راحت ورزش کنید.
نکته فوق العاده مهم این است که هیچکس متوجه نمی شود شما کفش پاشنه مخفی پوشیدید و قد شما کاملا طبیعی بنظر می رسد و از افزایش قد خود لذت می برید؛ کفش های پاشنه دار معمولی که ظاهری بدقواره مصنوعی و غیر طبیعی به اندام شما می دهید و پوشیدن این گونه کفش ها در اروپا و امریکا دیگر منسوخ شده و کفش های پاشنه مخفی با طراحی راحت جایگزین گردیده است.
ولیکن با کفش های پاشنه مخفی ما علاوه بر تجربه پوشیدن یک کفش راحت فوق العاده با دوام افزایش قد طبیعی ۸ سانتیمتر را برای اولین بار تجربه می کنید، کفش های ما در ظاهر اصلا مشابه کفش پاشنه دار نیستند و کاملا هنرمندانه در کشور ترکیه طراحی گردیده اند.

فروش عمده کفش لژ مخفی

انواع کفش لژ مخفی

انواع کفش لژمخفی

کفش های بسیاری در بازار وجود دارد که دارای لژهای متفاوت می باشند که اندازه ی آن ها در کفش های مختلف متفاوت است برخی از انواع این کفش ها را در زیر برای شما آورده ایم:

 • کفش لژ ساده
 • کفش پاشنه مبلی
 • کفش اسپرت زنانه
 • کفش لژدار ورزشی
 • کفش صندل زنانه
 • کفش کتونی دخترانه
 • کفش کتونی مردانه
 • و …

قیمت کفش زنانه اسپرت

قیمت کفش زنانه اسپرت

قیمت کفش ها بسیار متفاوت می باشند و بسته به نوع آن ها می توان تعیین قیمت را انجام داد که با توجه به نوسانات بازار این قیمت ها متغیر می باشند، در ادامه به برخی از این قیمت ها اشاره ای کوچک داشته ایم:

 • قیمت مدل تمام چرم : ۱۵۵ هزار تومان می بادش که با ضمانت صددرصد چرم گاوی قیمت مدل های دو تکه رنگ مشکی نیز ۱۳۵ هزار تومان
 • مدل پاریس با چرم طبیعی هورس که گران قیمت ترین چرم طبیعی است قیمت ۱۵۵ هزار تومان با ضمانت چرم گاوی
 • هورس مدل پاریس دو تکه با ۸ سانت افزایش قد مخفی کاملا طبیعی با زیره ایتالیایی eva قیمت: ۱۳۵ هزار تومان مدل ونیز قیمت ۱۳۵ هزار تومان
 • مدل سندرا تمام چرم ۱۵۰ هزار تومان

کفش زنانه اسپرت لژدار

کفش زنانه اسپرت لژدارکفش زنانه جدید بسیاری در بازار وجود دارد که هر کدام به نوبه خود دارای زیبایی های منحصر به فردی هستند، انواع کفش لژدار و تفاوت های آن‌ها با همدیگر را می توانید با خواندن ادامه ی این مطلب بهتر بشناسید:
کفش لژدار یکی از انواع 
کفش های زنانه (و گاهی مردانه) است که اتفاقا پر کاربرد و محبوب هم هست؛ زمانی که دوست دارید قد خود را بلندتر نشان دهید اما حوصله پوشیدن کفش پاشنه بلند را ندارید یا راه رفتن با آن‌ها برایتان سخت و دردناک است یا قصد راه رفتن به مدت طولانی را دارید بهترین انتخاب شما کفش لژدار است.
کفش های لژدار انواع مختلفی دارند و هر مدل کفشی حتی کفش های کتانی و مجلسی هم با این سبک طراحی و تولید شده‌اند که شاید چندان خبر خوبی برای شیک پوش‌ها نباشد، به طور کلی  کفش های لژدار از نظر فرم پاشنه و لژ به سه دسته کلی تقسیم می‌شوند:

 1. کفش لژدار ساده
 2. لژدار پاشنه مبلی
 3. لژدار پاشنه گوه‌ای

در این مقاله بیشتر با این سه نوع کفش و تفاوت های آن‌ها با یکدیگر آشنا خواهیم شد.

اهمیت لژ در کفش ها

استایل در کفش های لژدار اهمیت زیادی دارد یعنی نوع کفشی که به عنوان کفش لژدار مورد استفاده قرار می‌گیرد در شیک پوشی و تیپ شما موثر خواهد بود، کفش های لژدار ابتدا برای صندل های تابستانی ابداع شدند و در این نوع کفش‌ها فرم و استایل اصیل‌تری دارند (در این مقاله نیز مثال هایی که مطرح شده در مورد صندل است) اما شاید تحت شرایطی بتوان آن ها را به عنوان کفش مجلسی با استایل مجلسی هم به کار برد.
اما کفش های کتانی لژدار یکی از مدل هایی بودند که در سال های گذشته باب شدند و هیچ گونه اصالتی در خود ندارند و با روح راحتی کفش های کتانی در تضاد هستند پس توصیه می‌کنیم که از این مدل کفش ها بخصوص انواع مبلی و گوه‌ای (و علی الخصوص انواع پاشنه مخفی!) استفاده نکنید اما نوع ساده آن تحت شرایط خاصی قابل استفاده است.
پاشنه گوه‌ای یا Wedge همان طور که از نامش پیداست فرم گوه‌ای دارد، گوه فرمی هندسی است که یک لبه تیز و یک لبه پهن دارد و عرض آن به تدریج افزایش پیدا می‌کند. پس کفش‌ لژدار پاشنه گوه‌ای هم در قسمت پنجه پا ارتفاعی ندارد و ارتفاع آن به تدریج به صورت پیوسته افزایش می‌یابد و در زیر پاشنه پا به بالاترین مقدار می‌رسد.
ین مدل پاشنه یکی از انواع سنتی کفش است که بیشتر برای تابستان مورد استفاده قرار می‌گیرد اما در مدل های مجلسی هم دیده شده است، مزیت این پاشنه نسبت به پاشنه بلند کلاسیک این است که خطر کنده شدن و شکستن پاشنه در این مدل کفش وجود ندارد و فشار کمتری هم به کف پا وارد می‌شود و حفظ تعادل با آن ساده‌تر است.
یک عروسی تابستانی در فضای باز هم می تواند مکان مناسبی برای پوشیدن کفش های لژدار پاشنه گوه‌ای باشد و شما خواهید توانست با آن اندام خود را زیباتر و کشیده تر نشان دهید.
حال نوبت به اصیل‌ترین نوع کفش های لژدار می‌رسد، کفش لژدار ساده، این کفش که اتفاقا جزو ترندهای فصل هم هست بیشترین محبوبیت و کاربرد را در میان کفش های لژدار دارد و در مدل های متنوع‌تری (از جمله کفش های راحتی و کتانی) هم مورد استفاده قرار گرفته است.
کفش لژدار ساده یا تخت کفشی است که پاشنه آن در قسمت پنجه و انتهای کفش هیچ اختلاف ارتفاعی ندارد و شما وقتی آن را می‌پوشید هیچ فشاری در پاهای خود احساس نمی‌کنید اما قد شما به میزان ارتفاع لژ کفش افزایش می‌یابد.

فروشگاه اینترنتی کفش اسپرت لژدار

فروشگاه اینترنتی کفش اسپرت لژدار

خرید اینترنتی کفش اسپرت دخترانه با قیمت ارزان و خرید اینترنتی کفش زنانه ارزان را می توانید از طریق لینک زیر انجام داد:

http://www.mahanshoes.com/zananeh.htm
دفتر مرکزی سایت قد بلند و برند ماهان شوز در بلوار کشاورز آماده ارایه نمایندگی فعال در تهران و شهرستان ها می باشد، فروش و ارائه انحصاری کفش های لژ مخفی مردانه و زنانه در ایران با ارایه نمایندگی با سود بالا و آینده کاری روشن است، شماره تماس:

۰۲۱۸۸۹۷۴۴۹۲

۰۹۳۵۵۸۰۸۳۰۲

تولیدی انواع کفش زنانه لژدار

تولیدی انواع کفش زنانه لژدار

تولیدی های بسیاری هستند که در شهر های مختلف در حال فعالیت می باشند، اگر دوست دارید که از به روزترین و جدیدترین طرح های کفش های زنانه و دخترانه لژدار دیدن کنید می توانید به لینک زیر سری بزنید.

انواع کفش لژدار و تفاوت‌های آن‌ها با همدیگر را بهتر بشناسید

http://www.mahanshoes.com/zananeh.htm

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مشاور و کارشناس فروش امید ناصر
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09129641239
شماره تلفن ثابت: 02171053699
آدرس کانال: تیپاش@
پست الکترونيکي: info@kafshbazha.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش کفش زنانه مجلسی شیک | فروش عمده کفش پاشنه بلند زنانه

فروش عمده کفش پاشنه بلند زنانه و دخترانه شیک و ارزان بیرونی مدل های 2017 تا 2019 در این مجموعه به صورت عمده بفروش می رسد. خرید کفش زنانه به صورت عمده و اینترنتی از طریق سایت و کانال تلگرام امکان پذیر می باشد.