تولیدی صندل زنانه ارزان قیمت و مدل جدید

تولیدی صندل زنانه ارزان با ارائه مدل های ساده اما شیک و جدید که قیمت مناسبی را هم دارا باشد می تواند در بازارهای حراجی و ارزانسرا ها بسیار مفید واقع شود.

متاسفانه امروزه مردم به دنبال صندل ارزان قیمت حتی بی کیفیت هستند تا تنها نیاز خود را برطرف کنند و البته برخی هم به دلیل تنوع در خرید صندل ها به کیفیت آن توجه نمی کنند.

انواع صندل زنانه ارزان

صندل ها با توجه به جنس به کار رفته در روی آنها و همچنین مواد تشکیل دهنده زیره تعیین قیمت می شوند و تشخیص این موضوع جهت مقایسه قیمت ها حتی برای خیلی از عمده فروشان و قدیمی تر های این حوزه بسیار دشوار است.

تولیدی صندل زنانه تخت

صندل های ساده و شیکی هرساله توسط تولیدی های بزرگ و کوچک در ایران خصوصا در بازار تهران که مهد مد لباس و پوشاک در کشور است توسط تولیدی صندل زنانه ارزان عرضه می شود.

جنس زیره اکثر صندل های تخت پی وی سی است که همین موضوع نقش مهمی در کاهش قیمت این نوع ازصندل ها ایفا می کند.
در نتیجه اگر جنس رویه این صندل های تخت زنانه از جنس پارچه باشد باز هم قیمت پایین تری را دارا می باشد.

تولیدی صندل لژدار

از دیگر انواع صندل زنانه ارزان می توان کفش تابستانی زنانه لژدار یا همان زیره های مرتفع نام برد که وزن این نوع صندل ها با جنس زیره آنها رابطه مستقیم دارد.
این سبک از کفش و صندل زنانه را اغلب با زیره هایی از جنس پی وی سی یا پلیمر تولید می کنند چرا که نوع پی وی سی این زیره ها بسیار سنگین می شود.

تولیدی کفش صندل ساقدار

از جمله مدل های جدید و پر طرفدار صندل های زنانه ساقدار آن اما از نوع تابستانی است که با انواع زیره و جنس رویه تولید می شوند.

در مدل های جدیدتر این صندل ها از یراق های متنوع با رنگ نقره ای و یا طلایی استفاده می شود و یا از جنس های لمه پولکی و هولوگرام نیز بهره گزفته می شود.

با توجه به اینکه بیشتر مناطق ایران از آب وهوای گرم و خشکی برخوردار است کفش صندل خصوصا در مناطق جنوبی و مرکزی ایران بسیار پر فروش است.

پخش عمده صندل زنانه خارجی

تولیدی صندل زنانه ارزان زمان ارائه صندلهای زیبای زنانه از صندل زنانه خارجی الگو برداری کرده و همچنین توجه خاصی هم به قیمت زیره صندل نیز دارد.
چرا که سعی در بکارگیری زیره های قدیمی خود برای کاهش نرخ کفش دارد تا به همان نسبت قیمت ارزان تری را بتواند ارائه کرده و به رقابت بپردازد.

پخش عمده صندل زنانه خارجی در بازار کفش عمده گناوه یا کفش عمده بانه بیشتر به چشم می خورد اما برخی از عمده فروشان در بازار تهران هم ممکن است اقدام به فروش عمده چند مدل از صندل های خارجی کند.

کفش ارزان عمده

کفش عمده بانه یکی از گزینه های خرید کفش ارزان عمده است که البته به بزرگی بازار کفش تهران، تبریز و مشهد نیست چرا که این منطقه اساسا فاقد تولیدی صندل زنانه ارزان قیمت است.

از دیگر گزینه های خرید عمده کفش و صندل ارزان تولیدی کفش ارزان در تهران است که البته احتمال پیدا کردن این تولیدی ها کار بسیار ساده ای نیست.

اما مطمئنا خرید اینترنتی کفش عمده از تولیدی کفش زنانه که کانال صندل ارزان هم داشته باشد آسان ترین گزینه برای خرید کفش ارزان عمده است.

عمده فروشی کفش اسپرت در تهران می تواند برای حفظ هردو بازار کفش داخلی و خارجی، فروش عمده کفش چینی و محصولات تولیدی کفش اسپرت ارزان داخلی را با هم بهره ببرد.

تولیدی دمپایی زنانه

تولیدی دمپایی زنانه با جنس های متفاوت رویه و خصوصا زیره می تواند از لحاظ قیمت محصولات متنوعی را تولید کند.

متاسفانه بسیاری از خریداران عمده بدون دقت به مشخصات جنس زیره به قضاوت و مقایسه قیمت ها می پردازند و تنها به شکل ظاهری یکسان آنها توجه می کنند.

تولیدی صندل در قم

تولیدی صندل در قم در بیشتر موارد از زیره پیو بهره می گیرد تا صندل زنانه و مردانه با کیفیت را با وزن مطلوبی تولید کند اما اکثر زیره های استفاده شده توسط تولیدی دمپایی صندل در مشهد از جنس پی وی سی یا پلیمر است تا به کاهش قیمت دمپایی ها منجر شود.

تولیدی صندل زنانه در قم میتواند تولیدی صندل مردانه یا بچه گانه و دخترانه هم باشد و صندل ست مادر و دختر را عرضه کند که البته تعداد این نوع تولیدی دمپایی زنانه بسیار اندک است.

تولیدی دمپایی مجلسی در تهران

خرید صندل زنانه ارزان وعمده می تواند در هر بازار عمده فروشی حوزه کفش وجود داشته باشد و از انواع بسیاری برخوردار است که به چند مورد آن اشاره خواهیم کرد.

  • کفش روفرشی مجلسی زنانه
  • صندل زنانه مجلسی
  • صندل روفرشی زنانه
  • صندل زنانه خارجی

خرید اینترنتی صندل دخترانه ارزان عمده بیشتر در فضا اینترنت و همچنین فروش تکی آن اغلب در شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام صورت می گیرد.

چنانچه به دنبال تولیدی صندل زنانه ارزان قیمت و مدل جدید هستید می توانید با ما در تماس باشید.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما